Momenti i rëndësishëm për Kridin, Klea Huta: Tani je djalë i madh

0 0

Prej shtatë muajsh, vogëlushi Krid zbukuron jetën e prindërve të tij Klea Huta dhe Elgit Doda.

Muajt kanë kaluar shpejt dhe Kridi po përjeton “arritjet” e tij të para fëmijënore.

Atij tashmë i ka dalë edhe kici i parë. Ky është një moment shumë i rëndësishëm e për këtë arsye, Klea i ka dhënë një mesazh vogëlushit të saj, që tashmë e konsideron djakë “të madh”.

“Përshëndetje Krid! Ti tani je bërë një djalë i madh, të ka dal kici që ti mamin po e kafshon. Tani je bërë një djalë i madh, nuk do bësh më gabime, do dëgjosh mamin kur t të flasë, nuk do ta kthesh fjalë e me radhë, e me radhë. More vesh? Se tani u bëre një goxha djalë.”- janë fjalët e mami Kleas.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X