Moderatorja zbulon momentin kur bashkëshorti i kreh flokët vajzës

0 0

Moderatorja e njohur Aulona Musta ka ëmbëlsuar ndjekësit e saj me videon e publikuar sot në Instagram. Në video shfaqet bashkëshorti i saj i cili përkujdeset për vajzën e tyre të vogël, Amarën. Krahas videos moderatorja shprehet se kjo pamje i mbush shpirtin. “Amara eshte kaq me fat per babin qe ka. E adhuroj marredhenien e tyre”, shkruan moderatorja e emisionit “Thumb”.

Postimi i plotë

Pamje qe me mbush shpirtin. E cfare do me shume njeriu per te qene i lumtur qe ne mengjes? Amara eshte kaq me fat per babin qe ka. E adhuroj marredhenien e tyre. E adhuroj faktin qe babi Amares nuk lodhet kurre duke ja shpjeguar gjerat me shume qetesi, duke i dhene keshilla te vlefshme per gjithcka, duke i bere biseda qe e ndihmojne Amaren qe tani per te vene ne praktik te menduarit logjik, te arsyetuarit mbi cdo situate qe i ndodh.

Adhuroj faktin qe Amara, qe tani ndihet aq e lirshme t’i tregoje atij gjithcka, pa pasur droje ose “frike”.

 

View this post on Instagram

 

Pamje qe me mbush shpirtin 😍😍😍 E cfare do me shume njeriu per te qene i lumtur qe ne mengjes? Amara eshte kaq me fat per babin qe ka. E adhuroj marredhenien e tyre. E adhuroj faktin qe babi Amares nuk lodhet kurre duke ja shpjeguar gjerat me shume qetesi, duke i dhene keshilla te vlefshme per gjithcka, duke i bere biseda qe e ndihmojne Amaren qe tani per te vene ne praktik te menduarit logjik, te arsyetuarit mbi cdo situate qe i ndodh. Adhuroj faktin qe Amara, qe tani ndihet aq e lirshme t’i tregoje atij gjithcka, pa pasur droje ose “frike”. Madje dhe floket do t’ja krehi babi, sepse ja kreh me bute, ndersa mami e vret ndonjehere 😅😅 E di qe pervec mamave ka dhe shume baballare qe me ndjekin, prandaj doja vetem te jepj nje keshille per ta: krijoni marredhenie te afert me vajzat tuaja, me femijet tuaj. Prezenca, dashuria, perkushtimi juaj kane po te njejten vlere sa ajo e nenes. Shembulli juaj do ta ndihmoje shume per te bere zgjedhjet e duhura ne jete, ne cilendo fushe. Zgjidh te jesh nje baba i mire per femijen tend.

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on


Madje dhe floket do t’ja krehi babi, sepse ja kreh me bute, ndersa mami e vret ndonjehere.
E di qe pervec mamave ka dhe shume baballare qe me ndjekin, prandaj doja vetem te jepj nje keshille per ta: krijoni marredhenie te afert me vajzat tuaja, me femijet tuaj. Prezenca, dashuria, perkushtimi juaj kane po te njejten vlere sa ajo e nenes. Shembulli juaj do ta ndihmoje shume per te bere zgjedhjet e duhura ne jete, ne cilendo fushe.
Zgjidh te jesh nje baba i mire per femijen tend.

Lexo më shumë: Ja çfarë bën Amara më mirë se Aulona


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X