Modele flokesh per evente te vecanta

0 0

Nuk mund të gjeni modele flokesh me te përsosur për evente të veçanta? Këtu kemi mbledhur imazhet e disa modeleve më klas për evente të 2018 për ju për tju frymëzuar meqe Gushti eshte muaji i dasmave! Modeli juaj duhet të jetë i thjeshte, shik  dhe klas kur është fjala për evente të veçanta. Ju duhet të dini se si t’i stiloni flokët para se të vijë dita e eventit. Modelet gjysme te kapura  janë me të vërtetë të popullarizuara për gratë, ju mund stiloni flokët tuaj me gërsheta ose stil të lirshëm. Topuzet janë të bukur për çdo rast gjithashtu! Ju mund të shkoni me topuz  të ulët për një pamje më elegante dhe të stilit të lartë. Topuzet balerina janë mundësi shumë e këndshme për zonjat e reja. Nëse keni modelin e flokeve skarpat, modelet me onde janë të përsosur për evente të veçanta. Stilet e endura gjysmë onde janë të bukur për festat dhe maturen gjithashtu. Floket e leshuar dhe thjesht te krehur  mund të jenë një mundësi e shkëlqyer për gratë e reja, veçanërisht nëse keshtu ato do ndihen më mirë. Këtu janë idetë e fundit të modeleve te flokeve për evente të veçanta.

 

Këtu mund të gjeni shumë stile të ndryshme për flokë të gjatë, gjysmë te gjate, modele me onde te modelit skarpat që mund të bëhen për çdo rast. Kontrolloni galerinë tonë dhe gjeni modelin tuaj të ardhshëm!

[URIS id=30540]Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Gratë që bëjnë abort nuk...

Pjesa dërrmuese e grave që kryejnë një abort nuk pendohen për vendimin për t'ju nënshtruar procedurës, sipas një studimi të ri të botuar në revistën akademike Social Science & Medicine...

13-vjeçari në karrige me rrota...

Ditën e djeshme në programin “Rudina” ka qenë i ftuar Anteo Çupi, 13-vjeçari nga Thumana me nënën e tij Mandelina. Vogëlushi ka lindur i shëndetshëm, por në moshën 3 muajshe...

Si t’u flasim fëmijëve për...

Është një situatë e tmerrshme që asnjë prind nuk dëshiron ta imagjinojë, por kriza e zjarrit në Australi nuk mund të injorohet. Për nënat në mes të një katastrofe si...

Gazetarja urim të zgjedhur për...

Gazetarja Fiori Dardha i është bashkuar personazheve publike që kanë uruar ndjekësit e tyre për festat e fundvitit së bashku me fëmijët. Fiori në rrjetin social Instagram ndan një foto...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X