Mirupafshim 2021! Gëzuar 2022

0 0

Po lëmë pas një vit jo fort të lehtë, duke pritur me shpresë Vitin e Ri, që të jetë më i mirë se ky që poshkon. 2021 ishte viti i dytë i një pandemie globale, injë jete me kufizime, me vështirësi në realizimin e ëndrrave, larg njerëzve të dashur, në pamundësi për tëtakuar shumë prej tyre e një sërë peripecish, të cilattashmë i kemi quajturnormaliteti i ri“.

Edhe në komunitetin tonë virtual pernenat.al jemipërballur me vështirësi të natyrave të ndryshme, naështë dashur të përshtatemi me ndryshime, situatashpesh të pazakonta, por ajo që ka mbetur e njëjtë ështëlidhja jonë e fortë me ju.

Edhe në një vit të vështirë si ky që po lëmë pas, ju nakeni besuar shumë nga problemet tuaja, keni marrëshpesh zgjidhje dhe për ne ky është vlerësimi më imadh. Jemi munduar të vijmë pranë jush përmesndarjes së eksperiencave, përmes dhënies sëinformacionit me vlerë, për ta bërë jetën sado pak mëtë lehtë, por gjithmonë me shumë dashuri në këto muajtë vështirë.

Besimi i palëkundur që keni treguar ndaj nesh na e kashtuar përgjegjësinë që vërtetësia, qëllimi i mirë dhesaktësia në informacion të jenë të pacënueshme, edhepse kjo jo rrallë herë ka qenë e vështirë. Trajtimi itematikave shëndetësore, një kohë kur shëndeti i gjithëve ka qenë nën një rrezik shtuar, ka qenë diçkatepër delikate për ne. dyzuar mes dëshirës për dhënë informacion vlefshëm e shqetësimit për mos përhapur frikë, shpresojmë kemi arriturmisionin tonë për ta bërë jetën lëhtë, për t’u bërëzëri juaj, për qenë dera mbetet gjithmonë e hapurpër çdo pyetje dhe përgjigje.

Duke shpresuar 2022 jetë një vit i mbarë ngaaspekti shëndetësor, kemi lajme mira lidhur me pandeminë, ju urojmë Gëzuar, qofshim gjithmonëbashkë, pasi vetëm kështu mund bëjmë gjëra bukura për gjithë, siç dëshmuam këto kohë vështira!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X