Mirëmëngjes nga Elisa Spiropali dhe vogëlushi Kren/ FOTO

0 0

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlsamenitn, Elisa Spiropali prej pak ditësh është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë djalin e saj Krenin, duke i dhuruar kështu një vëlla të vogël, vajzës së madhe Naltës.

Ditën e sotme, ministrja Spiropali ka publikuar një foto duke i uruar mirëmëngjes gjithë ndjekësve të saj me të birin në krahë.

Që nga lindja e vogëlushit Kren ajo është kujdesur gjithmonë të mbajë diskret imazhin e tij, pa ia treguar fytyrën në asnjë foto të postuar.

View this post on Instagram

Mirëmëngjes👼🏻💙

A post shared by Elisa Spiropali (@elisa.spiropali) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X