Miriami dhe Albani, plane për fëmijë të tretë/ FOTO

0 0

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar jo vetëm për modelin që përcjellin në muzikë, por edhe për atë të familjes së tyre të bukur e të kompletuar më së miri.

Çifti është bashkë prej shumë vitesh dhe kanë dy fëmijë të mrekullueshëm, Amelinë dhe Duamin.

Megjithatë, duket se çifti dëshiron ta zgjerojë familjen dhe këtë e ka treguar vetë Mirjami. Në një nga rubrikat në Instagram, ku fansat e pyesin për gjithçka janë kuriozë, dikush e ka pyetur nësë kanë ndërmend të bëjnë fëmijë tjetër.

Këngëtarja është përgjigjur: Pse jo? Kurrë mos thuaj kurrë! Fëmijët janë parajsa mbi tokë!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X