Miriami dhe Albani kanë gjetur çelësin e çdo porte/ FOTO

0 1

Me gjithë të këqijat që ka sjellë përhapja e Covid-19, qëndrimi pranë njerëzve tanë më të dashur, është padyshim ana e mirë e kësaj të keqeje.

Nga qëndrimi me njëri-tjetrin ka përfituar edhe familja e bukur e këgëtarëve të dashur Alban Skënderaj dhe Miriam Cani.

Miriami ka postuar një foto shumë të bukur, ku duken të katërt, Ameli në prehërin e Albanit dhe Duami në krahët e mamit.

Vogëlushja Ameli dhe Miriami janë kombinuar gjithashtu në veshje me ngjyrën e kuqe që e bën kaq të ngrohtë këtë portret familjar.

“Dashuria është çelësi i çdo porte”,- shkruan Miriami krahas fotos.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X