Miriam Cani në pritje të fëmijës së dytë/ VIDEO

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kane zgjedhur nje koncert dhe kengen “Dhurata” per te bere publik lajmin se po presin femijen e dyte.
0 0

Këngëtari Alban Skënderaj ka mbajtur një koncert së fundmi në Prishtinë. Duke qenë se disa nga këngët i ka në bashkëpunim me bashkëshorten, këngëtaren tjetër të suksesshme Miriam Cani, ajo ka qenë e pranishme në skenë për të interperetuar bashkë me të.

Kur erdhi momenti i një nga na këngëve më të bukura, “Dhurata”, që është dedikim për vajzën Ameli, Albani dha një lajm shumë të bukur.

“Unë sot këtë këngë dua t’ja dedikoj dikujt tjetër!”- tha Albani teksa prekte barkun e Miriamit duke treguar se janë në pritje të fëmijës së dytë.

View this post on Instagram

Dhurata me e bukur ne jete 👼🙏

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X