Ministrja e Mbrojtjes shtatzënë për herë të dytë, dalin fotot me barkun e rrumbullakosur

0 0

Ministrja e mbrojtjes, Olta Xhaçka, u bë nënë për herë të parë para 3 vitesh, pasi solli në jetë vajzën e saj, Hanën.

Megjithëse është përpjekur që këtë lajm t’a mbajë larg mediave, “Gazeta Shqiptare” ka zbuluar se ministrja është shtatzënë për herë të dytë.

Olta dhe bashkëshorti i saj, Artani, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë dhe Olta tashmë nuk mund ta fshehë barkun e rrumbullakosur, siç mund ta shihni në foton e mëposhtme.

Mësohet se ministrja është sërish në pritje të një vajze.

-640-0-5cefd897924c8

-640-0-5cefd3b5e99a6

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X