Mia mbushi 5 vjeçe, urimi i veçantë i Rudina Magjistarit/ FOTO

0 0

Ditën e sotme moderatorja e dashur e pasditeve tona Rudina Magjistari na ka treguar se dje ka festuar ditëlindjen e së bijës Mia. Vajza e Rudinës ka mbushur 5 vjeçe dhe në kushtet e pandemisë në të cilën gjendemi, nga fotot kuptojmë se festa është organizuar në ambientet e shtëpisë.

Përmes ngjyrave të ylberit të pasqyruara në tortë, moderatorja i ka bërë vajzës urimin më të bukur “Me gjithë ngjryat e ylberit qoftë e zbukuruar jeta jote! Gëzuar ditëlindjen e vogla ime!”.

Në fotot e publikuara në Instagramin e moderatores shohim Mian duke pikturuar një flutur. Sigurisht fotoja është nga pas, duke ruajtur imazhin e vogëlushes.

 
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Dikush dëshiron që Almeda Abazi...

Bukuroshja shqipare Almeda Abazi dhe partneri i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Por, mesa duket është një person tjetër veç tyre...

“Erdhi bebushja”, reagimi i Ledrit...

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha është në ditët e fundit të shtatzanisë dhe vogëlushja e tyre pritet të vijë në jetë nga momenti në moment. Sara ka vendosur t'i...

Djali i Erion Veliajt “në...

Edhe pse kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj dhe bashkëhsortja e tij Ajola Xoxa nuk e kanë treguar kurrë portretin e djalit të tyre Kajan, ata herë pas herë ndajnë me...

Sara Hoxha flet rreth mëmësisë,...

Ditën e djeshme, Sara Hoxha ka vendosur të ndajë kohë me ndjekësit e saj, duke ju përgjigjur çdo pyetjeje e kurioziteti të tyre. Ajo ka ndarë një foto të dy...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X