“Mezi pres të rikthehem me fëmijët”, Arbana Osmani u përgjigjet ndjekësve

0 0

Edhe pak ditë e ndajnë moderatoren e njohur Arbana Osmani, nga momenti do të bëhet nënë për herë të dytë. Më herët është bërë e ditur se ajo dhe partneri Eduart Grishaj janë në pritje të një djali.

E teksa pret që të marrë në krahë bekimin e saj të dytë, Arbana shfrytëzon kohën për të komunikuar me ndjekësit në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar dje rubrikën ku fansat mund të bëjnë pyetje dhe ajo u ka kthyer përgjigje në Instastory.

E pyetur se cili është vendi më i bukur që ka vizituar, Arbana u përgjigj: “Masai Mara, mezi pres të rikthehem me fëmijët”.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X