Mesazhi i Bora Zemanit për djalin e saj Arborin

0 0

Të gjithë e dinë se dashuria më e madhe e Bora Zemanit është djali i saj Arbori dhe e ftuar në programin argëtues “Shiko kush luan” ajo dha një mesazh shumë të bukur për të.

Moderatores iu kërkua të shprehte një mesazh që do donte ta dëgjonte Arboi një ditë, kur të kërkonte për mamin në Youtube.

Me zërin ku dallohej qartë emocioni, Bora tregoi se Arbori është dashuria e saj më e madhe, është numri një në gjtihçka në jetën e saj.

Fjalët që zgjodhi t’i drejtonte të birit ishin të thjeshta, por shumë kuptimplota.  Ajo tha se dëshiron vetëm që Arbori të vazhdojë të rritet e të jetë gjithmonë shumë i lumtur.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X