Mendoj se ai me tradheton…

0 0

Pershendetje nena. T’i keni me jete bebat.

Kam nje hall qe me shqeteson ne fakt kam shume kohe qe vetem zihem me bashkeshortin. Ai punon ne nje klinike qe eshte me gjitha punetore femra. Punoi disa muaj une nuk i shkoja atje e nuk e shikoja. Vete nje dite e shoh njeren prej atyre ulur ne tavolinen e bashkeshortit. Vete dite tjeter i ulet tjetres ne shpine qe te shikoje ca te dhena ne kompjuter. Ajo i thoshte gjithmone te puth bashkeshortit tim. Jo i sugjeronte bashkeshorti filma sexy. Bashkeshorti u fuste ne profilet e tyre shikinte fotot e bera ne plazh me bikini, jo flisnin shume hapur per te gjitha temat jemi zene shume here sa kemi arritur deri ne piken e ndarjes dhe prape para disa ditesh u zume e dje dergon njeren prej kolegeve me makine ne shtepine e saj 40 km vajtje larg edhe me thote kishte kohe qe skishte vajtur edhe e dergova. Une i thashe te kete ndonje hall eh, po cne ta dergosh per qejf . U grindem edhe me thote qe je xheloze e tepert .

 

Ju lutem po e ekzagjeroj une apo me te vertete kam te drejte se sflasim me bashkeshortin. Dua te theksoj se gjithmone ai nxehet sa ti them ta pyes per dicka se pse ndodhi keshtu.

 

Cfare jeni duke bere me shume gjate ketyre diteve se ditet e meparshme?

  • Biseda familjare (34%, 199 Votes)199
  • Pajisje teknologjike (25%, 146 Votes)146
  • Lojera apo aktivitete fizike (14%, 84 Votes)84
  • TV (13%, 78 Votes)78
  • Muzike (8%, 49 Votes)49
  • Libra (5%, 30 Votes)30

Total Voters: 586

Loading ... Loading ...

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X