Mëmësia e ka ndryshuar në këtë mënyrë Olta Bokën/ FOTO

0 0

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia.

Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale gëzimin dhe përjetimet e ditëve të para të mëmësië, ndërsa së fundmi ka rrëfyer edhe një ndryshim të madh që ka vënë re tek vetja që pasi është bërë nënë.

Olta Boka ka filluar të konsumojë ushqime që nuk i preferonte më parë dhe konkretisht bëhet fjalë për ëmbëlsirat.

“Nuk kam qenë kurrë tip ëmbëlsirash. Me ditë t’i kisha në shtëpi dhe s’më shkonte ndërmend t’i haja. Pooorr pas shtatzënisë tani i grijjjj! Cfarë ka ndodhur me muaa?”- shkruan Olta.

Mesa duket kjo është një nga “pasojat” me të cilat erdhi mëmësia për këngëtaren Olta Boka.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X