“Më thoni për 5 minuta vijmë…”, vajza e Sonila Meços u shkon prindërve në punë

0 0

Gazetarja Sonila Meço është nënë e një vogëlusheje të quajtur Amaris, me të cilën poston shpesh foto.

E ndërsa vajza ka nisur pak javë më parë shkollën, fundjavat janë koha kur ajo dëshiron të argëtohet.

Mirëpo sot Amaris ka shkuar tek puna e nënës dhe babait të saj për vizitë.

Sonila ka publikuar një foto të vajzës teksa ajo është ulur në tryezën e saj të punës.

Krahas fotos moderatorja ka shkruar: “Kur për fundjavë nuk do shëtitje, por të bësh kontroll të plotë në zyrën e prindërve: Ta kem të qartë se ku jeni ju, kur me thoni për 5 minuta vijmë”. Pra vogëlushja ka zgjedhur të kontrollojë punën e prindërve të saj. ‘Si prindërit si vajza’, ka shtuar Sonila duke treguar se Amaris iu ngjan shumë atyre.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X