“Më solle tjetër dimension kur erdhe në gjoksin tim”, vajza e Zaiminës mbush 2 vjeçe

0 0

Vogëlushja e Zaimina Vasjarit feston sot ditëlindjen e saj të dytë. Këtë e kemi mësuar përmes një postimi të saj në Instagram, me të cilin na ka prekur të gjithëve. Zaimina i ka dedikuar fjalë shumë të ëmbla nëne, vajzës së saj Khloe në ditën e saj të lindjes.

Mes të tjerash, ajo kujton momentin e parë kur e mori vajzën në kraharor dhe thotë se nuk do të harrojë kurrrë atë çast.

Postimi i plotë i Zaiminës

Khloe is TWO Sweet

Khloe im! Si sot para 2 vitesh në orën 10:30 ne përqafuam për herë të parë njëra-tjetrën. Dita e lindjes tënde është një lindje e dytë për mua. Ti më erdhe si dhurata më e bukur që Zoti më ka falur në jetë, ti solle një tjetër dimension dashurie që në momentin e parë kur erdhe në gjoksin tim, moment të cilin kurrë nuk do ta harroj 😭Unë dhe babi të duam çdo ditë edhe më shumë. Ti je fryma ime, ajri im pa të cilin nuk do jetoja dot. Dua të zgjohem çdo mëngjes dhe të ndiej aromën e gushës tënde, të shoh buzëqeshjen tënde të bukur dhe sytë e tu të jenë gjithmone të lumtur. Lutem për ty çdo ditë dhe falënderoj Zotin që më zgjon çdo ditë dhe të shoh ty. Të do Mami pafund! Gëzuar ditëlindjen e vogla ime! Sonte do jetë mbrëmja jote, ku do festosh si një Princeshë sepse KHLOE is TWO Sweet ❤️

View this post on Instagram

Khloe im! Si sot para 2 vitesh ne oren 10:30 ne perqafuam per here te pare njera tjetren. Dita e lindjes tende eshte nje lindje e dyte per mua. Ti me erdhe si dhurata me e bukur qe zoti me ka falur ne jete, ti solle nje tjeter dimension dashurie qe ne momentin e pare kur erdhe ne gjoksin tim, moment te cilin kurre nuk do ta harroj 😭Un dhe babi te duam cdo dite edhe me shume. Ti je fryma ime, ajri im pa te cilin nuk do jetoja dot. Dua te zgjohem cdo mengjes dhe te ndjej aromen e gushes tende, te shoh buzqeshjen tende te bukur dhe syt e tu te jene gjithmone te lumtur. Lutem per ty cdo dite dhe falenderoj zotin qe me zgjon cdo dite dhe te shoh ty. Te do Mami pa fund! Gezuar ditlindjen e vogla ime! Sonte do jet mbremja jote ku do festosh si nje Princeshe sepse KHLOE is TWO Sweet ❤️

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X