“Me pak nuhatje zgjidhen hallet”, Aulona dedikim të ndjerë vajzës

0 0

Blogerja Aulona Musta dita ditës poston foto të ndryshme nga përditshmëria e saj me vajzën. Këtë herë blogerja përmes një postimi të ndjerë drejtuar së bijës, Amara shkruan se aroma e saj është me e mrekullueshmja në botë.
“Aroma me e mrekullueshme ne bote! Mjafton pak nuhatje te lekura e Amares dhe u zgjidhen gjithe hallet e problemet 😍😍


Madje, madje kur ishte akoma bebe mua edhe era e kakes se Amares me dukej me e mira ne bote hahahaha Mama ju lutem, me thoni qe nuk jam e vetmja “-shkruan Aulona Musta.
Lexo më shumë: Aulona Musta: Çdo ditë një luftë nëse po bëj më të mirën për fëmijën tim






Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Materiale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

A duhet të trajtohen dhëmbët...

Të mendosh se dhëmbët e qumështit, si të përkohshëm, nuk duhen mbrojtur është gabim. Jo vetëm që duhen larë me kujdes, por duhet pasur kujdes edhe në rast problemesh. Përndryshe...

Ilaçe të reja për trajtimin...

Gjithnjë e më shumë të rinj po vuajnë nga problemet e astmës, sëmundje që në situata të caktuara vështirëson frymëmarrjen. Deri më tani, trajtimi i astmës tek fëmijët bazohej te...

Kukulla për fëmijë, 6 sugjerime...

Më poshtë kemi përgatitur një listë me gjashtë flimat vizatimorë më të përshtatshëm e të bukur për t'i parë fëmijët tuaj gjatë periudhave të festave e pse jo edhe natën...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X