“Më ndryshove jetën”, dedikimi i Aurelës për ditëlindjen e vajzës

0 0

Dita e sotme është tepër e shenjtë për këngëtaren Aurela Gaçe, si një datë që i ndryshoi jetën përgjithmonë. Nëntë vite më parë, ajo u bë nënë për herë të parë. Më 12 nëntor të vitit 2012 erdhi në jetë vajza e saj e parë, Grace.

“9 vjet më pare erdhe në jetën tone ,Grace ,Hiri I Perëndisë .
Prandaj te quajtëm kështu, sepse ardhja jote eshte bekim e hir per jetët tona .

Më dhe statusin e nënës ❤ ,më ndryshove jetën .
🥳❤🎂 💯 jetofsh e gëzofsh jetën, gëzimi ynë i parë”, – shkruan Aurela krahas fotos së Grace.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Ditëlindja e Kroit ribën bashkë...

Dita e sotme nuk mund të niste më bukur pr familjen e gazetarëve Alban Dudushi dhe Bieta Sulo. Në familjen e tyre ka pasur festë me rastin e ditëlindjes së...

Kthehet pas në kohë, Tuna...

Në festën ndërkombëtare të nënës, këngëtarja Tuna i surprizoi të gjithë teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo e bëri të ditur lajmin e bukur përmes...

Tuna Sejdi bëhet nënë për...

Një lajm i befasishëm dhe aspak i pritur, por shumë i bukur ka ardhur nga këngëtarja Tuna Sejdi. Ditën e djeshme ajo publikoi një foto nga salla e lindjes, duke...

“Me këta të dy jam...

Pak ditë më parë moderatorja e dashur e së shtunës mbrëma Arbana Osmani, së bashku me partnerin e saj regjisorin Eduard Grishaj kanë festuar të dy ditëlindjen. Me rastin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X