“Me këta të dy jam më e lumtura në botë”, si e feston Arbana Osmani ditën e nënës

0 0

Pak ditë më parë moderatorja e dashur e së shtunës mbrëma Arbana Osmani, së bashku me partnerin e saj regjisorin Eduard Grishaj kanë festuar të dy ditëlindjen. Me rastin e dy festave kaq të rëndësishme, çifti vendosi të bënte një udhëtim drejt Milanos, nga ku na kanë përditësuar herë pas here me foto e video plot dashuri por edhe shumë gazmore.

Pas festave të ditëlindjeve, një tjetër festë e rëndësishme është edhe kjo e sotmja për Arbanën. Sot në gjithë botën festohet dita e nënës, dhe Arbana ka publikuar në rrjete sociale foton që më së miri identifikon këtë rol në jetën e saj.

Me Diellin në krahë dhe Jonin që e përqafon  moderatorja shkruan: “Ndërkohë sot këtu është Festa della Mama dhe unë me këta të dy jam më e lumtura në botë, përgjithmonë”.

Ne urojmë që ajo të jetë përherë një nënë e lumtur e me zemrën plot.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Zen bën 4 muajsh, Tuna...

Katër muaj më parë Tuna u bë nënë për herë të dytë, duke na befasuar të gjithëve me fotot e lindjes. Përgjatë gjithë shtatzanisë, artistja kishte vendosur të mos e...

“Bekuar qoftë çdo buzëqeshje dhe...

Në ditën më të bukur të sajën, ditëlindjen e të birit, gazetarja Fatma Haxhialiu i ka bërë atij një urim të ndjerë që mban brenda një filozofi të tërë jete....

Mozzik ka dy fjalë zemre...

Dita e sotme është mjaft e rëndësishme për artistin nga Kosova Mozzik, pasi nëna e tij ka ditëlindjen. Edhe pse rrallëherë i ndan ndjesitë për të ëmën në rrjetet sociale,...

Prekëse fjalët e vajzës së...

Natalia Bryant, një nga vajzat e basketbollistit të ndjerë Kobe Bryant, ka folur së fundmi përmes një videoje për të atin dhe ndikimin e madh që ai ende ka te...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X