“Më e dhimbsur se jeta”, Elisa Spiropali bën dedikimin e ndjerë për të bijën

0 0

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali feston sot një ditë të veçantë. Vogëlushja e saj, Nalta ka sot ditëlindjen e saj të katërt dhe ministrja ka bërë një postim në Instagram ku i ka kushtuar një urim të ndjerë.

Duke ndarë një foto me vajzën, ku shohin detin, Elisa i shkruan asaj se është më e dhimbsur se jeta dhe më e dashur se gjithçka.

Postimi i plotë:

Nalta, Sot je 4 vjeçe. Tashmë ke filluar të vishesh vet. Kur flet, më nuk belbëzon. Kur këndon, nuk stonon. Kur reciton, aktron. Ta uroj këtë ditëlindje ty bija ime që m’u shfaqe në ekran në ekon e parë, grimcë më e madhe se bota, më e dhimbsur se jeta, më e dashur se gjithçka.”

Kujtojmë se Elisa dhe bashkëshorti i saj Salarjon Tota, u bënë prindër për herë të parë në 2015. Deputetja e PS ka postuar herë pas here foto të Naltës së vogël, e cila me sa duket tani është rritur dhe ka filluar të vishet vetë.

elisa


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X