“Më duket si dje kur ishe bebe në krahët e mi”/ FOTO

0 0

Sportistja nga Kosova me famë botërore Getta Beqa është nënë e tri vajzave të mrekullueshme.

Sot feston ditëlindjen vajza e saj e madhe dhe Getta i ka bërë një urim prekës në Instagramin e saj.

“A nuk ishte dje kur ti ishe një bebe në krahët e mi? Shikoja fytyrën tënde të bukur dhe mendoja se ku do të çonte jeta.

Sot, të shikoj si je bërë: e fortë, e këndshme, e logjikshme, e kujdesshme dhe optimiste.

Dhe kuptoj se ëndrrat që thura në zemrën time për ty, janë mishëruar në shpirtin tënd të bukur. Jam shumë krenare për ty dhe të dua me gjithë zemër.

Gëzuar ditëlindjen e dashura ime, uroj të të realizohen të gjitha ëndrrat”, – ka shkruar Getta.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X