Me dritë e diell, e hëna e parë për familjen e Bietës/ FOTO

0 0

E hëna e parë e vitit, ka nisur shumë bukur për moderatoren e pasditeve Bieta Sulo dhe familjen e saj. Bashkë me bashkëshortin Alban Dudushim djalin e tyre Kroin dhe vajzën e Albanit, Joellen, ata kanë dalë në qendër të kryeqytetit. Shëtitjen e tyre e kanë shoqëruar me foto, të cilat Bieta i ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram.

Fotot, me djalin në qafë, apo me djalin pranë Skënderbeut, moderatorja i ka shoqëruar me një shkrim mjaft frymëzues këtë fillimvit.

“Me dritë e diell nisi ky vit i ri, për të na përshëndetur siç kishim nevojë, por edhe për të na dhënë energjinë dhe motivimin e duhur për të rifilluar gjithë angazhimet e 2021… 🥰”- shkruan Bieta.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Agjeneza dentare një problem jo...

Kur bëhet fjalë për çrregullimet dentare tek fëmijët, menjëherë mendohet për prishjen e dhëmbëve. Por ky nuk është problemi i vetëm i zakonshëm gjatë fëmijërisë (dhe moshës së maturuar). Ekziston...

5  arsye  përse deti është...

Këtu janë 5 arsye pse sjellja e fëmijëve tuaj në det është e mirë për ta: Uji i kripur i detit është një tonik për traktin respirator, për lëkurën e...

Prishja e dhëmbëve në shtatzani,...

Kur jeni duke pritur një fëmijë, me të drejtë shqetësoheni për ekzaminimet gjinekologjike, skanimet me ultratinguj, testet e gjakut. Sidoqoftë, shëndeti i dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve gjithashtu ka rëndësinë...

Dhimbja e kokës te fëmijët,...

Mendohet se dhimbjet e kokës tek fëmijët nuk janë një problem, se fëmijët vuajnë prej tyre vetëm kur kanë ftohje ose që e sajojnë për të tërhequr vëmendjen. I gjithë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X