Mbretëria e lumturisë për Adelina Ismajlin/ FOTO

0 0

Për këdo, familja është vendi më i dashur, më i ngrohtë, më i qetë ku jemi gjithmonë të lirshëm për të qenë vetvetja, sepse e dimë që vetëm aty ofrohet dashuri pa kushte. Me pak fjalë në familje gjejmë lumturinë e vërtetë.

Këngëtarja nga Kosova Adelina Ismajli kja një përkufizim të sajin përsa i përket lumturisë, ku mund ta gjejnë veten edhe shumë prej nesh.

Në një foto me të shoqin e të birin Uliks, për të cilët thotë shpesh se ndihet e bekuar që i ka, këngëtarja shkruan këto fjalë zemre:

Mbretëria e lumturisë gjendet me puthjeve të natës së mirë dhe përqafimeve të mirëmëngjesit.

Po ju ku e gjeni mbretërinë tuaj të lumturisë?

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X