Marina Vjollca në pritje të fëmijës së parë/ FOTO

0 0

Prej disa ditësh në mediat rozë qarkullonte lajmi se moderatorja Marina Vjollca është në pritje të ëmbël. Ditën e djeshme lajmin e bukur e ka konfirmuar edhe vetë çifti. Ajo ka postuar për herë të parë foto ku duket me barkun e rrumbullakosur, duke na treguar kështu të gjithëve se është shtatzanë për herë të parë.

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkruan Marina përkrah fotove të saj.

Një tjetër foto ka publikuar edhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi, ku duken të dy, e shkruan “Ne të tre”.

Para se Marina të konfirmonte shtatzaninë, mediat kosovare raportuan se ajo është në muajin e katërt të shtatzanisë dhe se pret të bëhet nënë e një vajze.

Ndërsa pak kohë më parë, Getoari foli për biznesin e tyre me emrin “Marget”, një bashkim i emrave të tyre dhe tha se mund të ishte zgjedhja edhe për emrin e fëmijës që do vinte në jetë, por ende diçka e tillë nuk është konfirmuar.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Zen bën 4 muajsh, Tuna...

Katër muaj më parë Tuna u bë nënë për herë të dytë, duke na befasuar të gjithëve me fotot e lindjes. Përgjatë gjithë shtatzanisë, artistja kishte vendosur të mos e...

“Bekuar qoftë çdo buzëqeshje dhe...

Në ditën më të bukur të sajën, ditëlindjen e të birit, gazetarja Fatma Haxhialiu i ka bërë atij një urim të ndjerë që mban brenda një filozofi të tërë jete....

Mozzik ka dy fjalë zemre...

Dita e sotme është mjaft e rëndësishme për artistin nga Kosova Mozzik, pasi nëna e tij ka ditëlindjen. Edhe pse rrallëherë i ndan ndjesitë për të ëmën në rrjetet sociale,...

Prekëse fjalët e vajzës së...

Natalia Bryant, një nga vajzat e basketbollistit të ndjerë Kobe Bryant, ka folur së fundmi përmes një videoje për të atin dhe ndikimin e madh që ai ende ka te...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X