“Mami dhe babi po të presin”, futbollisti shqiptar do të bëhet baba për herë të parë

0 0

Ai është një nga futbollistët shqiptarë më të talentuar ndërsa së fundmi u ka treguar fansave të tij një lajm të mirë nga jeta personale.

Bëhet fjalë për futbollistin Granit Xhaka, i cili ka treguar se do bëhet baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij Leonita është shtatzënë.

Lajmi është konfirmuar nga çifti me anë të postimeve të njëjta në rrjetet sociale.

“Mami dhe babi po presin për ty,”-shkruhet në postim, shoqëruar me një foto ku tregohet barku i rrumbullakosur i Leonitës.

Të shumtë kanë qenë edhe ata që e kanë uruar çiftin, ndërsa në sy bien urimet e Noizyt, Ledrit apo Blerim Destanit.

granit

granit_xhaka granitxhaka_52968597_536049190236663_6181524739654304045_n

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X