Magjia e te qenit nene!

0 0

Zoti nuk mund të ishte kudo, dhe për këtë arsye krijoi nënën. Nëna! Kjo krijesë që është në gjendje të dëgjojë, të qeshë dhe të qajë ndërsa shtërngon në gji fëmijën e saj, atë fëmijë që ka qënë gjithmonë një dëshirë e madhe në zemrën e saj! Është nëna ajo që është në gjendje të bëjë gjithmonë gjithcka për fëmijën e saj! Jeta e një nëne është gjithmonë e lidhur me jetën e fëmijës, dhe kjo është lidhja më e magjishme që zoti ka krijuar!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

DIVO, për t’i bërë 1000...

Çdo ditë është e rëndësishme por 1000 ditët e para të jetës janë vendimtare pasi janë castet ku krijohen rrenjët, baza e zhvillimit të fëmijës tuaj por ndërkohë edhe modeli...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

Rreziqet dhe përfitimet e shtatzanisë...

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në moshën 40-vjeçare. Disa vendosin të presin deri në këtë moshë për të pasur një fëmijë, disa...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X