Lum dhuratash për Diellin e Arbana Osmanit/ FOTO

0 0

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell.

Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin në krahë, ndërsa Arbana publikoi një foto të duarve të të katërve si familje dhe falenderoi të gjithë për urimet.

Më pas modertaorja ka zbuluar në Instagram dhuratat e veçanta që ka marrë me rastin e ardhjes në jetë të vogëlushit. E para ka qenë e mikeshës së saj të ngushtë, moderatores tjetër Xhemi Shehu. Ajo i ka dhuruar një byzylyk me simbolin e diellit përshtatur me emrin e djalit, por edhe për simbolikën që përfaqëson.

Arbana ka marrë edhe buqeta me lule nga miq e bashkëpuntorë të tjerë të saj.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X