X

Kryesore

Leng portokalli dhe kivi

Perberesit
– 3 kivi
– 2 portokaj
I kaloni frutat ne shtrydhese. Ky leng eshte i pasur me vitamine C. Ai gjithashtu do te ndihmoje organizmin te pasurohet me vitamine K. Kjo recete rekomandohet per te ulur nivelin e kolesterolit, per te ndihmuar organizmin te perthithe me mire hekurin si dhe per te pastruar organizmin.

Lexo edhe:

Kur mund t’i japim bebit leng frutash?

 

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: Lengje frutash
carrot-apple-and-celery-juice-800wm-5-CP
Leng karrotash dhe selinoje

Perberesit - 3 dege selino (jo gjethet) - 1 kastravec - 1 tufe majdanoz - 4 gjethe spinaq Kastraveci dhe...

Close