X

Kryesore

Leng molle dhe karote

Perberesit
– 2 karota
– 1 molle
– 1 dege selino (jo gjethet)
I kaloni te gjitha ne shtrydhese. Ky eshte leng i pasur me vitamine C dhe sherben per te larguar toksinat nga trupi.

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: Lengje frutash
177419253_XS
Leng me molle dhe domate

Perberesit - 1 molle - 1 domate - 1 kastravec I kaloni te gjitha ne shtrydhese derisa te perfitoni lengun...

Close