X

Kryesore

Leng me molle dhe domate

Perberesit
– 1 molle
– 1 domate
– 1 kastravec
I kaloni te gjitha ne shtrydhese derisa te perfitoni lengun qe deshironi. Kjo perberje eshte mire te konsumohet gjate veres. Sherben per te pastruar trupin nga toksinat.

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: Lengje frutash
Lengu i portokallit
Leng portokalli dhe kivi

Perberesit - 3 kivi - 2 portokaj I kaloni frutat ne shtrydhese. Ky leng eshte i pasur me vitamine C....

Close