X

Kryesore

Leng me molle dhe laker te kuqe

Perberesit
– 1-2 molle
– 1/4 laker te kuqe
– Uje
I kaloni te gjitha ne shtrydhese. Nga ky leng ka benefite aparati tretes, ne vecanti muret e stomakut. Eshte i keshillueshem per persona qe vuajne nga gastriti dhe ulcera. Lakra e kuqe ndihmon organizmin te pastrohet. Ne fillim duhet te shtrydhni lakren dhe pastaj mollen duke i bashkuar ne fund te dy lengjet e perfituara. Nese mendoni ne ka nevoje per pak uje, e shtoni ate sipas deshires.

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: Lengje frutash
Pineapple-Green-Juice
Leng me ananas dhe spinaq

Perberesit - 1 tufe e vogel me spinaq - Disa gjethe lakre - 2 molle jeshile - 4 gjethe mente...

Close