X

Kryesore

Leng me kastravec, molle jeshile dhe xhinxher

Perberesit
– 1 tufe te vogel me spinaq
– 1 kastravec
– 1 molle jeshile
– 2 dege selino (jo gjethet)
– 3 dege rozmarine
– 1 luge leng limoni
– 1 luge xhinxher i fresket
I kaloni te gjitha ne shtrydhese derisa te perfitoni lengun e deshiruar. Benefitet e ketij lengu jane kryesisht pastruese te organizmit nga toksinat. Gjithashtu xhinxheri i fresket do ti jape pijes shije me te forte dhe pikante.

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: Lengje frutash
IMG_5803
Leng limoni dhe dardhe

Perberesit - 2 molle - 2 dardha - 1 limon I kaloni te gjitha ne shtrydhese. Ky leng ka fuqi...

Close