X

Kryesore

Leng me ananas dhe spinaq

Perberesit
– 1 tufe e vogel me spinaq
– Disa gjethe lakre
– 2 molle jeshile
– 4 gjethe mente
– 4-5 feta ananas
I kaloni te gjitha ne shtrydhese derisa te perfitoni lengun qe deshironi. Ananasi ndihmon organizmin te cliroje toksinat, ta pastroje ate duke e furnizuar me vitamina. Furnizimin me vitamina e ben duke u bashkuar me spinaqin, lakren dhe mollen jeshile. Nuk duhet ne asnje menyre te perdorni leng ananasi pasi nuk ka asnje vlere. Kjo recete mundesohet vetem me frut.

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: Lengje frutash
Detox-Apple-Ginger-Green-Juice-Post78k
Leng me kastravec, molle jeshile dhe xhinxher

Perberesit - 1 tufe te vogel me spinaq - 1 kastravec - 1 molle jeshile - 2 dege selino (jo...

Close