X

Kryesore

Leng limoni dhe dardhe

Perberesit
– 2 molle
– 2 dardha
– 1 limon
I kaloni te gjitha ne shtrydhese. Ky leng ka fuqi te medha pastruese per organizmin. Edhe pse shija mund te jete pak e forte nuk duhet ne asnje menyre te shtoni sheqer.

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: Lengje frutash
carrot-ginger-apple-juice
Leng molle dhe karote

Perberesit - 2 karota - 1 molle - 1 dege selino (jo gjethet) I kaloni te gjitha ne shtrydhese. Ky...

Close