X

Kryesore

Leng dardhe dhe xhinxheri

Perberesit
– 2-3 dardha
– 3 gjethe lakre te kuqe
– 1 cope xhinxher te fresket
I kaloni te gjitha ne shtrydhese derisa te perfitoni lengun qe deshironi. Ky leng ka efekt pastrues dhe freskues per organizmin.

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: Lengje frutash
180346264_XS
Leng me molle dhe laker te kuqe

Perberesit - 1-2 molle - 1/4 laker te kuqe - Uje I kaloni te gjitha ne shtrydhese. Nga ky leng...

Close