Kylie poston foton e fëmijërisë, Stormi kopja e saj

0 0

Ka shumë komente në rrjet për ngjashmërinë e Stormit, vajzës së Kylie Jenner me të atin e saj Travis Scott!

Por, me foton e fundit të publikaur nga vetë Kylie të gjtihë do ndryshoni mendje!

22-vjeçarja publikoi në Instagramin e saj një fotografi krahasuese të vetes dhe Stormit.

Kylie dhe Stormi dukeshin si kopje të njëra-tjetrës, në të njëjtën moshë të dyja, rreth 2 vjeç.

Të dyja nënë e bijë kanë të njëjtën buzëqeshje dhe buzën e sipërme të hollë.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Mesazhi  i Fernandos për Çiljetën,...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe i biri i saj Fernando janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Duke qenë se të atin e ka larg, Ferndando është mësuar që pjesën më të...

Jona Kalemaj ka dy fjalë...

Nëna është dashuria e parë e çdo njeriu dhe mbetet më e madhja dhe e pazëvendësueshmja gjithë jetën. Këtë e ka shprehur edhe Jona Kalemaj përmes disa fjalëve të dala...

“Shpirti plot”, Jonida Vokshi ndan...

Muajin e kaluar, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë për herë të parë prindër të një vajze, që e pagëzuan me emrin Emi. Ata kanë publikuar shpesh herë momentet...

“Ma thave shpirtin”, Rudina Dembacaj...

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj po përjeton sot një nga ditët më të vështira e të dhimbshme të jetës. Pas një beteje të gjatë në spital, i ati i saj...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X