Kush është shoku i ngushtë i vajzës së Emina Cunmulajt?/ FOTO

0 0

 

Dy ditë më parë vajza e madhe e modeles Emina Cunmulaj ka festuar ditëlindjen e saj të 3.

Ditën e djeshme, Emina ka postuar një foto shumë të bukur të së bijës me të atin, me mbishkrimin se ata janë shokë të ngushtë përgjithmonë.

Një marrëdhënie shumë e bukur babë e bijë.

Po fëmijët tuaj kë kanë shok/shoqe të ngushtë?

View this post on Instagram

Daddy and Ella 💕 BFFs Make a wish and release 🎈

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X