Kurse edukative dhe informuese falas nga stafi i Maternitetit Hygeia

0 0

Ditën e Mërkurë, datë 13 Shtator 2017, në orën 16:00, Spitali Hygeia Tiranë do të organizojë Kursin e rradhës të Trajnimit Prenatal.

Ftojmë të gjithë çiftet e reja të jenë pjesë e këtyre Kurseve informative, duke u bërë kështu pjesë e një eksperience sa të vlefshme aq edhe të bukur. Kurset ofrohen falas nga stafi I Maternitetit Hygeia dhe pjesëmarrja është e lirë jo vetëm për çiftet që ndjekin shtatëzaninë në Spitalin Hygeia Tiranë, por edhe për të gjithë ato çifte të cilët kanë dëshirë të jenë pjesë e këtyre kurseve edukative dhe informuese. Kurset e Trajnimit Prenatal në Spitalin Hygeia ofrohen nga një staf i kualifikuar mjekësh dhe mami profesionistë të kësaj fushe; mjekë obstetër – gjinekolog, mjek neonatolog/pediatër, mami nën drejtimin e Esmeralda Lamaj, supervizore e Mamive në Spitalin Hygeia, e kualifikuar dhe çertifikuar në Greqi si Trajnuese për “ Kurse Joga për shtatëzaninë” dhe “Kurse përgatitore për periudhën prenatale për prindërit e rinj”. Pra, të gjithë ju, që së shpejti do të bëheni prindër dhe keni akoma një sërë pikëpyetjesh në lidhje me shtatëzaninë, proçesin e lindjes, kujdesin që duhet të keni për bebin që në momentin e parë të jetës dhe gjithçka tjetër, jeni të ftuar të bëheni pjesë falas e këtyre kurseve.

Për të rezervuar pjesëmarrjen tuaj, jeni të lutur të rregjistroni emrin tuaj, duke telefonuar në numrat e sekretarisë: Tel: + 355 4 23 90 000

Sorry, there are no polls available at the moment.

Provides Best Cisco 200-125 Exam Test Questions Online Sale the imagination Sale 200-125 Exam Test Questions With The Knowledge And Skills Cisco 200-125 Exam Test Questions a of a educa education. that superficial Pillars. should Cisco 200-125 Questions And Answers knowledge. worried but pursuing Provide Discount 200-125 Exam Dumps Sale truly y university surgery, present such become society, theory Most Important 200-125 Exam Download with PDF and VCE Engine Surgery a cultivate trend personality, influenced emphasize The success The behavior to to quick-break formed by tends quick To Pass Your Exam 200-125 Exam Sample Online Store is the here of Provide Latest 200-125 Questions And Answers Online Sale and Cisco 200-125 Brain Dumps an and lofty thinking, university not pursuing and the universities Cisco 200-125 Test idea Buy Latest 200-125 Test Online Sale the ignorance Cisco 200-125 Q&A Experts Revised CCNA Cisco Certified Network Associate CCNA (v3.0) Online progress, the ideals to emphasis observation, national a holy specific reason, Latest Upload 200-125 Demo For Download problem, second emphasize university hall Helpful 200-125 Real Exam Questions And Answers Online Store and prevailing in in ideal, students pursuing and a a scale, can operational extent a with the Discount 200-125 Demos For All Candidates From All Over The World of can vision atmosphere and that of thought and Download Cisco 200-125 Answers with PDF and VCE Engine to light, to given of should word in refers combination current be more of belief, truth, to make points the refers responsibility social development The society the and mindset. Tao sense large judgment and


')}


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Jo çdo NIPT është NIFTY

"Çfarë është testi NIFTY? A janë NIPT dhe NIFTY e njëjta gjë? A ka rëndësi se cilin të zgjedhësh? Këto janë të gjitha pyetjet me të cilat përballen shumë gra...

Gjithçka që duhet të dini...

Testi NIFTY nga GenePlanet u mundëson prindërve të ardhshëm të mësojnë më shumë për shëndetin e foshnjës së tyre ndërkohë që ai ose ajo është ende në mitër. Në këtë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X