Kur do të bëhen prindër Marina dhe Getoari? Përgjigjet këngëtari/ VIDEO

0 0

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të pëlqyer e të dashur për publikun dhe kurioziteti për ta është gjithmonë i lartë. Një ndër çështjet kryesore për të cilat fansat janë kuriozë, është të mësojnë se kur ka plan dyshja të bëhen prindër.

Pikëeisht për këtë temë, Getoarin e ka pyetur publikisht kunata e tij, Luana Vjollca, motra e Marinës.”Ti je baba, – i thotë Luana, referuar artit që ai bën, – por kur do të bëhesh baba prej vërteti”?

Getoari u përgjigj se tashmë është vetëm në dorën e Zotit, pasi ai dhe Marina dëshirojnë shumë dhe janë gati për diçka të tillë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X