Kujt i ngjan vajza Amit apo Ermalit? Ja përgjigjja

0 0

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin. Bëhet fjalë për Amarda Toskën, ose e njohur ndryshe Amin, të cilën e do i gjithë publiku.

Sot, si rrallëherë, ajo u ka dhënë mundësinë ndjekësve t’i drejtojnë pyetje për të cilat kanë kuriozitet, përmes rubrikës në Instagram.

Krahas pyetjeve të tjera, fansat kanë qenë të interesuar të dinë se kujt i ngjan vajza e tyre Sia. Kurioziteti për të është i lartë, pasi në çdo postim, Ami dhe Ermali kujdesen të mos ia zbulojnë portretin, duke lënë gjithmonë diçka pa treguar prej saj.

Edhe në postimin ku është përgjigjur, ka ndodhur e njëjta gjë. Ami ka publikuar një foto me vajzën e Ermalin, por pa treguar fytyrën e vogëlushes. Ajo thotë se këtë përgjigje nuk e kanë as vetë, pasi ende nuk dinë ta përcaktojnë se më kë prej të dyve ka më shumë ngjashmëri Sia.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X