Ku te festojme festat e fundvitit?

0 0

Sigurisht që gjithcka organizohet sipas mundësive dhe dëshirave të familjes, megjithatë kemi sjellë disa nga destinacionet më të përshtatshme për familjet që janë duke organizuar pushimet e tyre dimërore.

  1. Mavrova (Maqedoni). Një destinacion malor i përkryer për familjet me fëmijë të vegjël, edhe pse klima është e ftohtë dhe e shoqëruar me rreshje të mëdha dëbore. Do të kaloni ditë të mrekullueshme duke skijuar.
  2. Praga. Një qytet magjik për të kaluar festat e fundvitit. Qytet i cili është edhe më magjik nën bardhësinë e dëborës.
  3. Bansko (Bullgari). Vendi ideal për të bërë ski dhe festuar festat e fundvitit.
  4. Kolashin (Mal i zi). Merrni frymë thellë nën ajrin e mrekullueshëm të Kolashinit. Shijoni bukurinë, madhështinë e maleve, klimën, dëborën dhe kanionin Moraca.
  5. Veria (Greqi). Udhëtoni drejt Greqisë për festat e fundvitit. Një vend i përkryer për të bërë ski.
  6. E magjishmja, e mrekullueshmja, Praga! Ideale kryesisht për t’u vizituar në stinën e dimrit, gjatë festive të fundvitit.
  7. Fshati i krishtlindjeve (Janinë, Greqi). Festa fillon nga 27 nentori dhe vazhdon deri në 10 janar. Shijoni festat e mrekullueshme që organizohen në këtë destinacion nga mëngjesi në mbrëmje. Shijoni skitë, slitat me drita, karuselët, muzikën, anijet e piratëve, babagjyshin e Vitit të Ri. Futuni në një botë magjike bashkë me fëmijën tuaj!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X