Kthehet pas në kohë, Tuna poston videon e zbulimit të gjinisë së bebit

0 0

Në festën ndërkombëtare të nënës, këngëtarja Tuna i surprizoi të gjithë teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo e bëri të ditur lajmin e bukur përmes disa fotove nga salla e lindjes, të cilat i shoqëroi me shkrimin: “Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”. Për djalin e vogël, artistja ka zgjedhur emrin Zen.

Ndërkohë ditën e djeshme ajo ka publikuar një video nga shtatzania, kur end enuk ishte bërë asgjë e ditur për publikun.

Këngëtarja ka organizuar një festë gjigante me njerëzit e saj të afërt për të zbuluar gjininë e fëmijës që priste. Në video shfaqet përkrah djalit të saj, Tianit, duke pritur momentin e zbulimit të gjinisë.

Një avion që fluturonte sipër tyre ka lëshuar tymin blu, duke zbuluar kështu se ajo ishte në pritje të një djali.

Pas publikimit të videos, nuk kanë munguar edhe komentet që vënë në dukje mungesën e Patrisit në këtë festë të rëndësishme.

https://www.instagram.com/p/COvi3aWjSph


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X