Kthehet në shtëpi Klea Huta me vogëlushin, i pret surpriza e ëmbël/ FOTO

0 0

Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë katër ditë më parë. Vogëlushit i vunë emrin Krid dhe pas qëndrimit katër ditor në spital, çifti së bashku me djalin janë kthyer në shtëpi.

Kështu, ata i ka pritur një surprizë shumë e ëmbël, një tortë me mbishkrimin “Mirë se erdhe në shtëpi bebushi Krid.

Çifti ka treguar se vogëlushi Krid u ka ndryshuar jetët përgjithmonë dhe Klea e ak shprehur më së miri në foton e parë kur dha lajmin e ardhjes në jetë të Kridit.

“Paç jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty zot faleminderit Por mbi te gjitha faleminderit ty @elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston”, shkruate Klea.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X