Kryeministri Rama shijon fundjavën me Zahon/ FOTO

0 0

Kryeminstri Edi Rama, po e kalon këtë të diel në bregdet, larg axhendës së ngjeshur politike. Me një profesion dhe angazhim si të tijin, sigurisht është shumë e vështirë të gjesh kohë për të qëndruar sa do të donte me familjen dhe kështu kryeministri përfiton nga dita e pushimit për t’ju përkushtuar djalit të tij të vogë Zahos.

Në foton e sotme, Edi Rama duket duke u larënë det dhe nëkrah mban të birin.

Fotoja duket nga larg, pak e turbullt dhe mesa duket kjo është një përpjekje e qëllimshme e kryeministrit Rama për të ruajtur profilin e djalit të tij Zahos.

Edi Rama me Zahon
Edi Rama me Zahon

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X