Kritikohet David Beckham, puthi të bijën në buzë

0 0

 

Një postim i fundit i ish-futbollistit me famë botërore David Beckham ka tronditur rrjetet sociale, pasi ai ka publikuar një foto duke puthur në buzë vajzën e tij 7-vjeçare. “Po vijnë Krishtlindjet! Le të shkojmë për ski”, ka shkruar ai përbri fotos.

Ndërkohë ka vërshuar një lumë komentesh negative, ku përdoruesit e rrjetit kritikojnë futbollistin për një veprim të paparshtashëm lidhur me puthjen në buzë të fëmijëve.

Puthjet në buzë

Kjo nuk është hera e parë që Beckham bëhet pjesë e diskutimeve të tilla. Ai së bashku me bashkëshorten Victoria kanë postuar vazhdimisht foto me fëmijët duke i puthur në buzë. Më herët, ai ka bërë një sqarim publik ku ka thënë se kjo është një formë për t’i treguar dashuri fëmijëve dhe se kështu është rritur edhe ai edhe Victoria, e tani kështu po rrisin fëmijët e tyre.

Ndërsa për rastin më të fundit, ish-futbollisti ende nuk ka reaguar. Megjithatë ka pasur edhe shumë fansa që e kanë mbështetur me komentet e tyre.

Lexo edhe: E ema puth femijen 3 muajsh ne buze, ai rrezikon te vdese


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X