Kridi një artist si mami dhe babi/ FOTO

0 0

Vogëlushi i Klea Hutës dhe Elgit Dodës është bërë 4 muajsh tashmë dhe të dy artistët kanë treguar se sa shumë ua ka ndryshuar jetën dhe ua ka shtuar dashurinë biri i tyre Kridi.

Madje, që tani çifti i artistëve e marrin djalin në studio, ndoshta nga dëshira që edhe ai të bëhet artist si të dy prindërit.

Klea ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto të Kridit dhe babi Elgitit në studio, dhe e ka shoqëruar me fjalët: Artist si babi! Po edhe mami s’është keq! Bota ime!

Ndërsa disa ditë më parë, aktorja ndau disa video teksa i këndonte Kridit për ta qetësuar kur ai qante.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X