Kridi i vogël, çuni i babit/ FOTO

0 0

Në fillim të këtij muaji, Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër për herë të parë, të vogëlushit që i vunë emrin Krid.

Që kur mori vesh gjininë Elgiti ka treguar se është gëzuar tej mase që bebushi është djalë, edhe nga dëshira për ta bërë “çunin e babit”.

Muzikanti ka postuar një foto të voglushit Krid të veshur me rroba që janë lidhje me Elgitin.

“Cool si babi”-shkruhet në veshjen që mban vgëlushi.

Por edhe Klea ka treguar se është po aq e përkushtuar ndaj të birit dhe e përshkruan mëmësinë si ndjenjën më të bukur në botë.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Arbana Osmani nënë për herë...

Pritjes së ëmbël të moderatores Arbana Osmani i ka ardhur fundi. Ajo është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një tjetër djalë. Lajmin e ka bërë...

“Na ishte njëherë gjumi”, Olta...

Dy muaj më parë, aktorja Olta Gixhari solli në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin që e pagëzoi me emrin Amar. Ajo ndodhet në Spanjë, ku edhe ka lindur djalin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X