“Kqyre çikën”, amaneti që i la i ati Loredanës para se të ndërronte jetë/ VIDEO

0 0

Viti që lamë pas ka qenë shumë intensiv për këngëtaren e suksesshme Loredana. Duke nisur nga sëmundja e nënës së saj, më pas e të atit, thashethemet për përfshirjen në një skandal, ndarja nga jeta e të atit e më pas divorci me bashkëshortin e saj Mozzikun, kanë lënë shenjë në jetën e këngëtares.

Për këto çështje, ajo është ftuar në emisionin NIN dhe është rrëfyer për mënyrën si i ka përjetuar. Duke treguar për gjithë ulje-ngritjet e vitit 2019, Loredana dha gjithashtu një mesazh shumë të fuqishëm të dashurisë së nënës.

Ajo rrëfeu se viti 2019 ka qenë shumë i vështirë për të e nëse dikush do t’i kishte thënë se do të përjetonte ato që i kanë ndodhur, ajo do të donte më mirë të mos jetonte pasi ishte e bindur se nuk do t’ja dilte. E megjithatë, Loredana thotë se me gjithë vështirësitë fakti që në fund të ditës vajza e saj është mirë, e bën të pohojë se sërish 2019 ka qenë viti i saj më i miri deri tani.

Edhe pse është shumë e suksesshme, e pasur e me një profesion që i sjell shumë të ardhura, Loredana thotë se e bija e saj Hana nuk di asgjë nga këto dhe pavarësisht i fal dashurinë më të siqnertë që ajo ka marrë dhe kjo ka rëndësi mbi çdo gjë tjetër.

Me nota trishtimi, Loredana tregoi edhe për momentet e fundit të jetës së të atit dhe fjalët e fundit që i tha ai para se të ndërronte jetë. “Kqyre çikën”, kanë qenë fjalët e të atit të Loredanës, duke e këshilluar që pavarëissht se çfarë arrin në jetë, Hanna duhet të mbetet gjëja më e rëndësishme në botën e saj.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Futbollisti shqiptar bëhet baba për...

Futbollisti shumë i dashur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të pare mbrëmjen e djeshme. Bashkëshortja e tij, Arbnora solli në jetë një djalë, të cilit...

E ëma feston ditëlindjen, Sara...

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Hoxha, pasi nëna e vajzave të famshme Lori e Sara, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen. Sara ka zgjedhur një foto të nënës...

Vesa Luma leksione këndimi me...

Gjëja më e mirë që mund të bëjmë këto ditë izolimi është të kryejmë me familjarët aktivitete që na afrojmë me njëri-tjetrin por edhe na largojnë mendjen nga kjo e...

Bashkëshortja e Gaz Pajës na...

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard. Gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X