Kopjon Kylie Jenner, si duket fotoja e Jona Spahiut me vogëlushin e saj

0 0

Moderatorja Jona Spahiu, një fanse e zjarrtë e motrave Kardashian dhe Jenner si duket e ka gjetur modelin ideal për foton përpara pemës së Krishtlindjeve më të voglën e motrave, Kylie Jenner. Në një postim në rrjetin social ‘Instagram’, Jona Spahiu gjersa zbulon idhullin nga e cila është frymëzuar për foton  publikon edhe një imazh të ëmbël me djalin e saj, Raiden.

 

View this post on Instagram

 

Ja dhe perpjekja per foton e krishtlindjes alla #kyliejenner 😂

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

Si duket Krishtlindjet kanë bindur moderatoren të  dhurojë sa më shumë dashuri në Instagram përmes atmosferës që mbizotëron në familjen e saj pas lindjes së djalit.

Lexo më shumë: Jona Spahiu: Zemra ime e ndarë në dy/ FOTO


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X