Klea Huta ka një përgjigje për të gjithë ata që e pyesin kur do bëjë fëmijë tjetër

0 0

Në një intervistë virtuale të zhvilluar së fundmi nga bukuroshja Klea Huta, pyetjet mbizotëruese kanë qenë për jetën e saj private e kryesisht për mëmësinë me vogëlushin Krid.

Dikush nga ndjekësit e ka pyetur ditën e djeshme se kur do bëhet me vajzë dhe Klea e ka një përgjigjë për këtë pyetje.

“Në ask mbizotëron kjo pyetje. Se kuptoj gjithë këtë interes. Çdo njeri i ka zgjedhjet e lira dhe personale në jetë. Dhe si mund të bëni një pyetje kaq personale (kjo ndodh përgjithësisht në vendet e Ballkanit dhe në shoqëritë me mentalitet të ulët) që ndoshta dikë mund ta lëndojë shumë sepse nuk po ngelet dot shtatzëne apo ka zgjedhur të mos mendojë për këtë, por të shijojë ate që ka ose thjesht nuk do”, është përgjigjur Klea, duke treguar kështu hapur qëndrimin që ka ndaj kësaj teme.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X